Bursa Şehirler Arası Nakliyat

Her cins eşyanın bulundukları adresten mevcut halleri ve yapıları ile alınarak, yeni adreslerinde de aynı mevcut hal ve yapıları ile bulundurulması işlemlerinin bütünü, Bursa nakliyat olarak ifade edilmektedir. Bu ifadenin içerisinde eşyaların tespit edilmesinden, araca yüklenmesine, araçtan indirilmesinden, yeni yerlerine kurulmasına kadar tüm işlemler yer almaktadır. İşletmemiz evden eve nakliye işlemlerini garantili çalışmaları ile hassas bir şekilde yerine getirmektedir.

bursa evden eve nakliyat

Bursa Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız Bursa nakliyat hizmetlerini aşağıda paylaştığımız ilkeler doğrultusunda yerine getirmektedir. Adresinize bir personel görevlendirilmekte ve bu personel eşyalarınıza yönelik tespit işlemleri yapmaktadır. Yapılan tespit işleminden sonra, demonte eşyaların sökümleri gerçekleşmektedir. Sökülen eşyalar ile birlikte diğer tüm eşyalar, ambalajlama işlemine tabi tutulmaktadır. Bazı eşyalar ambalajlanır iken, bazı eşyalarda uygun nitelikteki karton kutulara konulmaktadır. Tüm eşyaların ambalaj ve paket işlemleri bitince, eşyalar itinalı bir şekilde araç içerisine taşınmaktadır. Eşyaların araç hareket halinde iken hasar görmemesi için, uygun istifleme teknikleri kullanılmaktadır. Yeni adresine gelen eşyalar gene hiçbir hasara maruz bırakılmadan, eve yerleştirilmektedir. Sökümü yapılan eşyaların montaj işlemleri de tamamlanarak nakliyat hizmeti sonlandırılmaktadır. İşletmemiz bu nakliyat hizmetlerinde sürati, ekonomiyi ve garantili taşımacılığı ilke edinmiştir.

Bursa Nakliyat

İşletmemiz tarafından sunulan Bursa evden eve nakliyat hizmetleri, kaliteli ve titiz nakliyecilik anlayışımız sayesinde, birinci sınıf hizmet sunumları kategorisinde yer almakta ve tüm ihtiyaç sahipleri tarafından takdir ile karşılanmaktadır.