Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt evden eve nakliyat ile evinizi işyerinizi en iyi koşullar altında uygun fiyatlara taşıtın. Firma olarak her zaman sizlere en iyi koşullar altında en kaliteli hizmeti vermeyi amaçladık. firmaları arasında saygınlığını yarım asıra yakın süredir koyan firmamız bunu sizlerin sayesinde yaptı. Evinizi güvenilir ellere teslim edin, hiç hasar almadan yorulmadan hijyenik koşullar altında taşıyalım. Eviniz taşınırken siz gönül rahatlığıyla diğer işlerinizle ilgilenin.

Çünkü biz işimizi seviyoruz. Ev ve iş taşımak bizim işimiz. Yuvanızı bize taşımak için teslim ettiğinizde emin olun. Elimizden gelenin en iyisini yapmayı amaçlayarak işimize başlıyoruz. Dilerseniz alt satırda kısaca çalışma şeklimizi okuyabilirsiniz.

esenyurt evden eve nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Firmaları

Esenyurt evden eve nakliyat İşimize ilk olarak salon takımından başlarız. Salonunuzda bulunan bütün eşyalarınız gerekli ambalaj malzemeleriyle hijyenik koşullar altında peketlernir. Bu işlem evinizde bulunan bütün eşyalar için geçerlidir. Sırasıyla en son yatak odanız alınır. Usta marangozumuz bütün mobilyalarınızı tek tek sökerek, her parçasını numaralandırıp ambalajlar taşınılan yerde aynı şekilde sizin istediğiniz yere monte eder.

Mutfak gereçleriniz, kırılacak eşyalarınız, kitaplarınız ve evinizde bulunan bütün ufak tefek eşyalarınız için biz koli getirmekteyiz. Kolileme işlemi yaparken kesinlikle gazete kullanmamaktayız; ambalaj kağıtları kullanmakyatız. Kolilerin üzerine içerisinde ne olduğu hangi odadan alındığı tek tek yazılır. Bu sayede taşınılan yerde aradığınız şeyi hiç zorluk çekmeden bulabilirsiniz. Beyaz eşya avizeleriniz: elektirkçimiz tarafından sökülerek taşınıldığı yerde bağlantıları kurulup çalışır vaziyette teslim edilir. Kullanılan ambalaj malzemeleri: Hava baloncuklu naylon patpat, streç, koli, koli bandı, karbon kağıt, köşebend, strafor, karton ambalaj.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Eseyurt evden eve nakliyat personelimiz: Bizimle anlaştığınız taktirde size gelecek olan ekip şefinin ismi soyismi iletişim bilgileri ve gelecek olan araç plakasını vermekteyiz. Her ekibimizde sertifikalı bir marangoz ve elektirkçi bulunmaktadır.