Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşıma uygulamaları sırasında Avrupa standartlarında hizmet verebilmek için personelimizi sürekli olarak eğitiyoruz. Hastane taşıma hizmetlerini sizlerle bir araya getiren firmamız sahip olduğunuz eşyalarınızı güvenilir alanlara ulaştırmak için teknik donanımlarını yükseltmektedir. Konut içerisinde yer alan eşyalarınızın taşınması esnasında herhangi bir zarar görmemesi adına firmamız özel yapılan araçlarından faydalanmaktadır. Araçlarımızın bakımı periyodik şekildeyapılmaktadır.

asansörlü taşıma

Hastane Taşıma

Bu hizmeti veren kurumsal firmamız bünyesinde bulunan şoförleri araç bilgisi son derece yüksek kişilerden oluşmaktadır. Kurumsal şirketimiz içerisinde yer alan personellerimiz hastane taşımacılık konusunda eğitimlidir. Dilediğiniz noktaya kaliteli araçlarımız ile taşınan eşyalarınız hızlı bir şekilde ulaştırabiliyoruz.

Nakliye uygulamaları esnasında eşyalarınızın taşınması asansörlü evden eve taşıma hizmeti veren kurumsal firmamız tarafından kolayca yapılmaktadır.Bununla beraber küçük boyutta yer alan eşyalarınız konusunda firmamız her zamanözel tasarımlarını sizlere sunmaktadır.Asansörlü taşımahizmeti ile eşyalarınız en az zararla taşıyoruz. Taşımacılık uygulamalarında firmamız sağlık koşullarına her zaman öncelik vermektedir. Yapılan asansörlü taşımacılık hizmetinden sonra aracın içerisinde yer alacak koku ve birikintiler tamamen yok edilir

Hizmette Sınır Tanımıyoruz...

Hastane taşıma faaliyetini veren kurumsal nakliye firmamız diğer firmalar arasında yer aldığı rekabetle Türkiye’nin her yerinde kalitesinden taviz vermeden yoluna devam etmektedir. Avrupa standartlarında hizmet veren firmamız günümüzde hizmet çıtasını daha yüksek boyutlara ulaştırmayı başarmıştır.