İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye genç nüfusu ile dört mevsimin yaşanmasıyla ilişkili olarak göç hareketliliğin en çok yaşandığı yerlerden birisidir. Araştırmalara göre son zamanlarda 2,5 milyon kişi çeşitli nedenlerle göç etmiş bulunmaktadır. Kimi daha iyi bir eğitim için göç ederken kimi tayin kimi ise iş bulma hayalleriyle göç etmiştir. Türkiye’deki bu güçler evden eve nakliyatın oluşmasının temel gerekçesi olmuştur. Yıllık ortalama 7 yüz bin kişi göç ettiği düşünülürse 1,5 milyar ile 2 milyar arasında oluşan büyük bir pasta ortaya çıkmış oluyor. Bu da sektördeki firmaların rekabetinin ne denli olduğunu ortaya koymak konusunda bize fikir veriyor. İzmir Nakliyat olarak sektör içindeki aktörler birbirini yok etmeye yönelik politikalar uyguluyor, biz bunu tasvip etmiyoruz. Biliyoruz ki işini iyi yapanın ayakta kaldığı bir sisteme dönüşeceğini savunuyoruz.

izmir evden eve nakliyat

İzmir Şehirler Arası Nakliyat

İzmir Nakliyat olarak sektördeki pastamızdan alacağımız pay emeğimizin karşılığı olacağını biliyoruz. Olayın maddi boyutundan çok insani boyutuna odaklanıyoruz. İnternet sayfamızda ve tanıtımlarımızda olayın maddi boyutundan çok manevi boyutuna değiniyoruz. Biliyoruz ki insanları kandırmak ve parasını almak basit ama biz kolay olanı değil hak ettiğimizle hayatımızı idame ettirmek istiyoruz.

İzmir Nakliyat

T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı’ndan tescilli K3 belgemizle, yılların tecrübesine sahip uzman ekimizle, son teknolojiyle donatılmış araçlarımızla, asansörlü sistemimizle önceden palan programla pratik güvenlikli ve güvenli, garantili taşıma için sizin hayallerinizi taşımaya talibiz. İzmir Nakliyat olarak bizim farkımız insani yönümüz olsun.