Kurumsal Taşıma

Taşıma sırasında firmamız bünyesinde yer alan geniş araç filosu ve yetişmiş personeli ile beraber nakliye hizmetini kısa sürede güvenilir bir şekilde yapabilmektedir. 2017 model nakliye araçlarımız ile beraber taşınma esnasında eşyalarınızın her durumda istediğiniz adres üzerine güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabiliyoruz. Kurumsal taşıma konusunda yer verdiğimiz malzemeler ile beraber doğaya her durumda saygılı bir şekilde hizmet sunuyoruz.Sürekli olarak lojistik ağını genişleten nakliye şirketimiz günümüzde Türkiye’nin en saygın firmaları arasında yer almaktadır.

kurumsal taşıma

Kurumsal Taşıma

Nakliye firmamız eşyalarınıza eksiksiz olarak ambalajlama uygulaması yapmaktadır. Ambalajlama sayesinde eşyalarınızın düzenli ve hasarsız olarak arzu ettiğiniz noktalara ulaştırılmasına yardımcı olabiliyoruz. Kurumsal taşıma şirketimiz taşınma esnasında eşyalarınıza vermiş olduğu sigorta sayesinde eşyalarınızda görülecek olan hasarların tazminatını ödemektedir. Sizde profesyonel bir şekilde eşyalarınıza zarar gelmeden istediğiniz adreslere taşınmasını istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Taşıma

Nakliye şirketimiz içerisinde yer alan uzman ve yetişmiş personelimiz sayesinde ev ya da işyerinizde eşyalarınız sigortalı taşıma uygulamasına tabi tutulmaktadır. Kurumsal taşıma şirketimiz aracılığı ile gerçekleştirilen nakliye uygulamalarında taşıma sırasında ortaya çıkabilecek zarar oluşumlarına karşı sigorta hizmetini sizlerle bir araya getiriyoruz.Taşımacılık işlemlerinde uzman olmayan nakliye şirketlerinin yapmadığı ambalajlama işini eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Bununla beraber düzensiz şekilde eşya taşımıyoruz. Düzensiz şekilde eşyaları taşıyarak eşyalarınızın ciddi derecede hasar almasına neden olabilirsiniz.